2014-03-05 12:57 Gry hazardowe online to hit wśród kasyn online. Od tradycyjnych kasyn różni się to tym, że nie dostaniecie drinka od uśmiechniętej obsługi, tylko obsłużycie się sami sięgając do domowej lodówki. Najchętniej wybieraną grą w kasynie internetowym jest ruletka live. Seksowne krupierki kręcą kołem i przyjmują zakłady, a wszystko to ma miejsce na słonecznej Malcie.

2014-03-05 12:36 Dla osoby, która uważa, że poker jest kurą znoszącą złote jajka, nie ma miejsca w tym sporcie. Poker to setki, o ile nie tysiące godzin spędzonych przy stole pokerowym. To wiele rozegranych rąk. To przede wszystkim wiedza, umiejętność przewidywania oraz odpowiednie podejście do rozgrywki. Dlatego poker nigdy nie będzie kurą znoszącą złote jajka.

2014-03-05 12:35 W Polsce gra w kości w kasynach nadal jest rzadziej wybierana niż gry karciane. W kasynach w Stanach Zjednoczonych kości to podstawowa gra kasynowa. Gra w teorii przypomina nieco pokera. Podobnie jak w pokerze, punkty liczone są na podstawie określonych oczek. Występuje również taka punktacja jak para, dwie pary, trójka, strit, full kareta oraz poker.

2014-03-05 12:35 Hazard bezpośrednio wiąże się z pieniędzmi. W hazardzie to właśnie pieniądz ogrywa główną rolę, tym samym od kasyn, bukmacherów, czy też pokerroomów internetowych wymaga się przede wszystkim bezpieczeństwa dla pieniędzy klienta.

2014-03-05 12:35 Wybierając się po raz pierwszy do kasyna, trzeba mieć chociaż mglistą świadomość tego, w co możemy w kasynie zagrać. Wybór jest bardzo duży, jednak przegrać pieniądze można bardzo szybko. Przede wszystkim w kasynie dominują gry losowe i te polegające na szczęściu. Spotkamy tam zarówno BlackJacka oraz inne gry karciane, jak również automaty do gier, ruletkę czy grę w kości.

1 2 3 4 5 6 7 8