Obracając min. 200 PLN 21 kwietnia w Royal Pandzie otrzymasz 150 free spinów na nowy slot Jimi Hendrix

2016-04-23 08:28 Darmowe spiny na jimi hendrix w royal panda 1Kasyno Royal Panda zaprasza na kolejną promocję, w której można tylko zyskać. Przed Tobą fascynujące cztery dni. Zabawiając się na swoich ulubionych automatach, w czwartek 21 kwietnia masz okazję odebrać 150 darmowych spinów na nowym slocie Jimi Hendrix. Promocja Kasyna Royal Panda startuje w czwartek, 21 kwietnia i kończy się o północy w niedziele 24 kwietnia 2016 roku!

Zarejestruj się w Royal Pandzie i odbierz do 1000 PLN za free oraz 25 darmowych spinów

Darmowe spiny na jimi hendrix w royal panda 2Zapisz się do promocji, wpłać i obróć minimum 200 PLN na dowolnym slocie z oferty Kasyna Royal Panda. Na niezapomnianą rozrywkę oraz obrócenie 200 PLN masz czas do 23:59 w czwartek. Po spełnieniu tego warunku przez kolejne 3 dni tuż po godzinie 12:00 na Twoim koncie będą się pojawiać pakiety 50 darmowych spinów. Tak, tak, piątek sobotę i niedzielę od południa zarezerwuj na niezapomnianą przygodę z legendą rocka na dedykowanym dla niego slocie Jimi Hendrix od Netent. Na tym nowym slocie znajdziesz wspaniałą grafikę 3D, niezapomniane animacje oraz największe przeboje tego wokalisty: Litle Wing, Foxy Lady, Purple Haze i Crosstown Traffic. Darmowe spiny to 150 szans na wielką wygraną. Jeśli powiedzie Ci się i wygrasz, kwotę tą należy obrócić 35x na dowolnych grach w Kasynie. Masz na to 90 dni od chwili ich otrzymania, po tym terminie przepadną.

Jeżeli jesteś tu nowy i chciałbyś korzystać z ofert Kasyna Royal Panda, zarejestruj się i odbierz bonus powitalny. Po rejestracji, przy pierwszej wpłacie odbierzesz bonus 100% do 1.000 PLN oraz 25 darmowych spinów na slocie Starburst. Podwojona wpłata wpłynie na Twoje konto niezwłocznie, kolejnego dnia po 13:00 znajdziesz tam pakiet darmowych spinów!

Darmowe spiny na jimi hendrix w royal panda 3Już dzisiaj wypróbuj wszystkich funkcji na slocie Guns N’ Roses, który jest pierwszą grą w trylogii Netent Rocks, która zagościła w kasynie Royal Panda w styczniu. Znajdziesz tam 5 utworów tego rockowego zespołu takie jak Welcome to the Jungle i November Rain. W czwartek, 21 kwietnia kręć bębnami obracając 200 PLN, a przez weekend będziesz miał okazję na 150 gratisowych spinów na debiutanckim slocie Jimi Hendrix. Fanom gier o tematyce rockowej nie pozostaje nic jak tylko czekać jeszcze na zapowiedziany kolejny hit - slot Motorhead, który zapowiadany jest przez Netent na wrzesień. Na razie cieszmy się tymi dwoma rockowymi slotami: Guns N’ Roses i Jimi Hendrix!

Jak zarobić zupełnie za darmo nie dokonując nawet depozytu?

Istnieje jeden sposób, aby zarobić za darmo bez depozytu. Okazuje się, że konkurencja między kasynami online jest tak zaciekła, że walczą między sobą promocjami bez depozytu. Takie marki nazywamy kasynami bez depozytu, a całą listę możemy sprawdzić klikając tutaj!