Obracając min. 200 PLN 21 kwietnia w Royal Pandzie otrzymasz 150 free spinów na nowy slot Jimi Hendrix

2016-04-23 08:28 Darmowe spiny na jimi hendrix w royal panda 1Kasyno Royal Panda zaprasza na kolejną promocję, w której można tylko zyskać. Przed Tobą fascynujące cztery dni. Zabawiając się na swoich ulubionych automatach, w czwartek 21 kwietnia masz okazję odebrać 150 darmowych spinów na nowym slocie Jimi Hendrix. Promocja Kasyna Royal Panda startuje w czwartek, 21 kwietnia i kończy się o północy w niedziele 24 kwietnia 2016 roku!

Zarejestruj się w Royal Pandzie i odbierz do 1000 PLN za free oraz 25 darmowych spinów

Darmowe spiny na jimi hendrix w royal panda 2Zapisz się do promocji, wpłać i obróć minimum 200 PLN na dowolnym slocie z oferty Kasyna Royal Panda. Na niezapomnianą rozrywkę oraz obrócenie 200 PLN masz czas do 23:59 w czwartek. Po spełnieniu tego warunku przez kolejne 3 dni tuż po godzinie 12:00 na Twoim koncie będą się pojawiać pakiety 50 darmowych spinów. Tak, tak, piątek sobotę i niedzielę od południa zarezerwuj na niezapomnianą przygodę z legendą rocka na dedykowanym dla niego slocie Jimi Hendrix od Netent. Na tym nowym slocie znajdziesz wspaniałą grafikę 3D, niezapomniane animacje oraz największe przeboje tego wokalisty: Litle Wing, Foxy Lady, Purple Haze i Crosstown Traffic. Darmowe spiny to 150 szans na wielką wygraną. Jeśli powiedzie Ci się i wygrasz, kwotę tą należy obrócić 35x na dowolnych grach w Kasynie. Masz na to 90 dni od chwili ich otrzymania, po tym terminie przepadną.

Jeżeli jesteś tu nowy i chciałbyś korzystać z ofert Kasyna Royal Panda, zarejestruj się i odbierz bonus powitalny. Po rejestracji, przy pierwszej wpłacie odbierzesz bonus 100% do 1.000 PLN oraz 25 darmowych spinów na slocie Starburst. Podwojona wpłata wpłynie na Twoje konto niezwłocznie, kolejnego dnia po 13:00 znajdziesz tam pakiet darmowych spinów!

Darmowe spiny na jimi hendrix w royal panda 3Już dzisiaj wypróbuj wszystkich funkcji na slocie Guns N’ Roses, który jest pierwszą grą w trylogii Netent Rocks, która zagościła w kasynie Royal Panda w styczniu. Znajdziesz tam 5 utworów tego rockowego zespołu takie jak Welcome to the Jungle i November Rain. W czwartek, 21 kwietnia kręć bębnami obracając 200 PLN, a przez weekend będziesz miał okazję na 150 gratisowych spinów na debiutanckim slocie Jimi Hendrix. Fanom gier o tematyce rockowej nie pozostaje nic jak tylko czekać jeszcze na zapowiedziany kolejny hit - slot Motorhead, który zapowiadany jest przez Netent na wrzesień. Na razie cieszmy się tymi dwoma rockowymi slotami: Guns N’ Roses i Jimi Hendrix!