Gra w kości

2014-03-05 12:35 W Polsce gra w kości w kasynach nadal jest rzadziej wybierana niż gry karciane. W kasynach w Stanach Zjednoczonych kości to podstawowa gra kasynowa. Gra w teorii przypomina nieco pokera. Podobnie jak w pokerze, punkty liczone są na podstawie określonych oczek. Występuje również taka punktacja jak para, dwie pary, trójka, strit, full kareta oraz poker.

W przypadku kości, gracz ma również szansę, którą może wykorzystać w przypadku braku uzbierania odpowiedniej wartości na oczkach. Kości to gra prosta i polegającą w całości na szczęściu. Wymaga jednak od gracza odpowiedniego planowania. Przede wszystkim gra w kości wymaga podjęcia ryzyka, co w przypadku tej gry może dać profity lub może doprowadzić do przegranej.

Kości nie wymagają dodatkowych umiejętności, których wymaga od gracza poker, za to jest to gra, w której rywalizować można zarówno z innymi graczami, jak też z samym krupierem. Gra wymaga od gracza umiejętności podejmowania szybkich decyzji, co jest kluczowe w ostatecznym rozrachunku.

Jak zarobić zupełnie za darmo nie dokonując nawet depozytu?

Istnieje jeden sposób, aby zarobić za darmo bez depozytu. Okazuje się, że konkurencja między kasynami online jest tak zaciekła, że walczą między sobą promocjami bez depozytu. Takie marki nazywamy kasynami bez depozytu, a całą listę możemy sprawdzić klikając tutaj!