Wpłacając min. 70 PLN do Mr Green między 11 a 14 lutym otrzymasz 50 spinów na Sparks

2016-02-10 17:56 W Kasynie Mr Green szykuje się arcyciekawa promocja przygotowana z okazji Walentynek. W dniach od 11 do 14 lutego 2016 roku każdy gracz będzie miał okazję zgarnąć 100 darmowych spinów na slot Sparks. Zatem nie przegap takiej okazji, nastaw się na romantyczne 4 dni spędzone w Kasynie Mr Green i dołącz do szczęśliwych zwycięzców tego serwisu.

Załóż konto w Mr Green: 25 free spinów bez wpłaty

Tylko tu za niewielką stawkę masz okazję otrzymać pakiet darmowych spinów. Zabawę możesz rozpocząć już w czwartek 11 lutego, ale decyzja zależy od Ciebie. Możesz dołączyć do promocji w dowolnym momencie. Dokonaj wpłaty środków na swoje konto w wysokości 70 PLN i obróć je minimum 5 razy na dowolnych grach. Kolejnego dnia po wpłacie, najpóźniej do godziny 13:00 odbierzesz 50 darmowych spinów na slot Sparks. Jeżeli zaimponuje Ci taka forma rozrywki i będziesz miał ochotę na więcej, powtórz tą czynność jeszcze raz – dokonaj depozytu w wysokości 70 PLN, a kolejnego dnia odbierzesz drugi pakiet 50 darmowych spinów także na slot Sparks. Z promocji free spinowej możesz skorzystać tylko raz dziennie, a ogólnie przez 4 dni możesz otrzymać tylko 100 darmowych spinów na Sparks. Promocyjny pakiet darmowych spinów ważny jest 7 dni od momentu aktywacji. Wygrane z nich należy obrócić 35 razy na grach slotowych przed wypłatą. Do wymogu obrotu nie liczy się gra w bingo, w kasynie na żywo i grach stołowych.

Zatem zostań free spinową Walentynką Kasyna Mr Green i w dniach od 11 do 14 lutego odbierz bukiet 100 darmowych spinów na slot Sparks. Jeśli nie grałeś w tym kasynie, a masz ochotę dołączyć do jego grona, zarejestruj się. Jeśli zrobisz to za naszym pośrednictwem, otrzymasz od Kasyna Mr Green oprócz pakietu powitalnych bonusów, 25 free spinów na slot Starburst bez depozytu. Za wpłatę minimum 150 PLN, odbierzesz 100 free spinów na Spinata Grande oraz bonus 100% do 500 PLN.

Załóż konto i ciesz się dodatkową gotówką oraz darmowymi spinami, które wpłyną na Twoje konto już następnego dnia. Dołącz do szczęśliwych zwycięzców Walentynkowej promocji, bo nic tak nie uszczęśliwia graczy jak darmowa rozrywka i prawdziwe wygrane! Nie przegap takiej okazji i między 11 a 14 lutego zgarnij 100 Walentynkowych free spinów na roziskrzony slot Sparks, który daje wiele powodów do zadowolenia i oczywiście wysokie wygrane!