W Kasynie Royal Panda do 28 lutego odbieraj codziennie po 25 darmowych spinów na Drive: Multiplier Mayhem

2016-02-29 18:35 Darmowe spiny na drive multiplier mayhem royal pandaW mieście pojawiła się nowa maszyna, stworzona do wyścigów po wielkie wygrane! Działa na silniku NetEnt, a nieprzeciętną moc uzyskuje z symboli Nitro. Chcesz się z nią zmierzyć? Dołącz do promocji Kasyna Royal Panda w dniach 23 – 28 luty i przejmij kontrolę nad prędkością automatu Drive: Multiplier Mayhem. Jeśli jesteś gotowy na maksymalne przyspieszenie, odpal automat, wjedź na tor promocji i ruszaj z piskiem opon.

Konkurencja już wystartowała, więc dodaj gazu i nie martw się o mandaty. Tu obowiązują wyłącznie zasady Panda drift! Zbieraj po drodze darmowe spiny na nowym slocie, bowiem użyjesz je w pościgu za nagrodą główną. Jest nią PlayStation 4 lub Xbox One do wyboru. Dodatkiem do pierwszej konsoli są gry Need for Speed i DriveClub, a w zestawie do drugiej pozycji znajdziesz Need for Speed i Forza Motorsport 6. Startuj!

Załóż konto w Royal Panda: 25 free spinów oraz do 1000 PLN za darmo

Spiny drive multiplier mayhem royal pandaKażdego dnia promocji rozegraj przynajmniej 25 rund na automacie Drive: Multiplier Mayhem, by w południe następnej doby, odebrać 25 free spinów na nową grę Drive: Multiplier Mayhem. Bonusy zgarniesz wyłącznie dzięki obrotom z wykorzystaniem bieżących środków na koncie. Ile razy skorzystasz z oferty w czasie jej obowiązywania, zależy wyłącznie od Ciebie. Miej jednak na uwadze, że każdy darmowy spin jest szansą na główną wygraną, która znajdzie się w rękach tylko jednego gracza. Zatem im więcej promocyjnych obrotów, tym większe prawdopodobieństwo, że konsola od Kasyna Royal Panda trafi pod Twój adres. Wystarczy, że podczas darmowych rund osiągniesz najwyższy wynik w pojedynczym spinie, a nagroda będzie Twoja. Aby tego dokonać, masz czas do 29 lutego, do godziny 23:59.

Spiny w promocji royal pandaDo tej pory, za znawców szybkich aut uchodzili Twitch, Hamaki i Bruiser. Nieuniknione, że spotkasz ich na swej drodze po odpaleniu slotu Drive: Multiplier Mayhem. Włączając się do promocji Kasyna Royal Panda masz szansę udowodnić, kto naprawdę rządzi nie tylko za kółkiem, ale i przed bębnami automatu. Jeśli posiadasz już konto w serwisie, masz zielone światło. Kto jeszcze nie dokonał rejestracji, musi chwilę poczekać w boksie i dokonać prostej formalności. W zamian za cierpliwość i w ramach powitania, otrzyma bonus 100% do 1 000 PLN od pierwszego depozytu 40 PLN oraz 25 free spinów na slocie Starburst. Czas na Drive!