W Kasynie Royal Panda do 28 lutego odbieraj codziennie po 25 darmowych spinów na Drive: Multiplier Mayhem

2016-02-29 18:35 Darmowe spiny na drive multiplier mayhem royal pandaW mieście pojawiła się nowa maszyna, stworzona do wyścigów po wielkie wygrane! Działa na silniku NetEnt, a nieprzeciętną moc uzyskuje z symboli Nitro. Chcesz się z nią zmierzyć? Dołącz do promocji Kasyna Royal Panda w dniach 23 – 28 luty i przejmij kontrolę nad prędkością automatu Drive: Multiplier Mayhem. Jeśli jesteś gotowy na maksymalne przyspieszenie, odpal automat, wjedź na tor promocji i ruszaj z piskiem opon.

Konkurencja już wystartowała, więc dodaj gazu i nie martw się o mandaty. Tu obowiązują wyłącznie zasady Panda drift! Zbieraj po drodze darmowe spiny na nowym slocie, bowiem użyjesz je w pościgu za nagrodą główną. Jest nią PlayStation 4 lub Xbox One do wyboru. Dodatkiem do pierwszej konsoli są gry Need for Speed i DriveClub, a w zestawie do drugiej pozycji znajdziesz Need for Speed i Forza Motorsport 6. Startuj!

Załóż konto w Royal Panda: 25 free spinów oraz do 1000 PLN za darmo

Spiny drive multiplier mayhem royal pandaKażdego dnia promocji rozegraj przynajmniej 25 rund na automacie Drive: Multiplier Mayhem, by w południe następnej doby, odebrać 25 free spinów na nową grę Drive: Multiplier Mayhem. Bonusy zgarniesz wyłącznie dzięki obrotom z wykorzystaniem bieżących środków na koncie. Ile razy skorzystasz z oferty w czasie jej obowiązywania, zależy wyłącznie od Ciebie. Miej jednak na uwadze, że każdy darmowy spin jest szansą na główną wygraną, która znajdzie się w rękach tylko jednego gracza. Zatem im więcej promocyjnych obrotów, tym większe prawdopodobieństwo, że konsola od Kasyna Royal Panda trafi pod Twój adres. Wystarczy, że podczas darmowych rund osiągniesz najwyższy wynik w pojedynczym spinie, a nagroda będzie Twoja. Aby tego dokonać, masz czas do 29 lutego, do godziny 23:59.

Spiny w promocji royal pandaDo tej pory, za znawców szybkich aut uchodzili Twitch, Hamaki i Bruiser. Nieuniknione, że spotkasz ich na swej drodze po odpaleniu slotu Drive: Multiplier Mayhem. Włączając się do promocji Kasyna Royal Panda masz szansę udowodnić, kto naprawdę rządzi nie tylko za kółkiem, ale i przed bębnami automatu. Jeśli posiadasz już konto w serwisie, masz zielone światło. Kto jeszcze nie dokonał rejestracji, musi chwilę poczekać w boksie i dokonać prostej formalności. W zamian za cierpliwość i w ramach powitania, otrzyma bonus 100% do 1 000 PLN od pierwszego depozytu 40 PLN oraz 25 free spinów na slocie Starburst. Czas na Drive!

Jak zarobić zupełnie za darmo nie dokonując nawet depozytu?

Istnieje jeden sposób, aby zarobić za darmo bez depozytu. Okazuje się, że konkurencja między kasynami online jest tak zaciekła, że walczą między sobą promocjami bez depozytu. Takie marki nazywamy kasynami bez depozytu, a całą listę możemy sprawdzić klikając tutaj!