Darmowe spiny przy stole Monaco Roulette i bilety do losowania wycieczki VIP do Monako w Kasynie Mr Green

2016-03-06 18:42 Monaco rulette promocja mr greenMarzysz o gorącym słońcu i z utęsknieniem wyczekujesz lata? Twój wakacyjny apetyt może zaspokoić tylko oferta Kasyna Mr Green! Schyłek zimy to dobry czas na to, by zaplanować podróż do jednego z najpiękniejszych zakątków na Ziemi, którego wizytówką są lazurowe fale, bajeczne jachty i osławione na cały świat kasyno.

Już niebawem, zielony serwis zaprosi jednego ze swych graczy do Monako, gdzie wraz z osobą towarzyszącą przeżyje wybraną przez siebie przygodę życia. Dołącz do zabawy w dniach 29 luty – 6 marzec i zbieraj losy przy stole Monaco Roulette. Jeśli koło fortuny zakręci się na Twoją korzyść, 2 bilety na wycieczkę VIP do Monaco trafią właśnie do Ciebie!

Zarejestruj się w Mr Green i odbierz 25 spinów na Starburst bez wpłaty środków

Monaco roulette w mr greenJeden dzień promocji to szansa na zdobycie 1 losu. Łącznie, przez wszystkie dni obowiązywania oferty, możesz odebrać aż 7 takich biletów. Każdy z nich otrzymasz w zamian za 10 zakładów, postawionych w grze stołowej Monaco Roulette. Nie zapomnij, że zakłady przeciwne (typu czarne – czerwone, parzyste – nieparzyste) nie zaliczają się do konkursu Kasyna Mr Green. Losowanie nagrody nastąpi 7-go marca. Jej zdobywca będzie miał nie lada dylemat, ponieważ stanie przed wyborem jednej z trzech opcji podróży. Pierwsza z nich przewiduje 2 miejsca na trybunach głównych, podczas wyścigów Monaco Grand Prix. Opcja druga, to emocjonująca podróż Lamborghini lub Ferrari, natomiast trzeci wariant wycieczki zapewni niezapomniane wrażenia na pokładzie prywatnego, czarterowanego jachtu. Która z tych przygód byłaby spełnieniem Twoich marzeń?

Podroz do monako w mr greenPodczas polowania na podróż do Monako, skorzystaj z równoległej promocji Kasyna Mr Green, która toczyć się będzie również przy stole Monaco Roulette. Kiedy koło ruletki wyznaczy liczbę 36, możesz zgarnąć 20 free spinów na automacie Drive: Multiplier Mayhem. Wystarczy, że akurat w tym momencie będziesz posiadał aktywny zakład w grze. Na darmowe obroty możesz liczyć w dniach 25 – 28 luty, a zostaną one dodane do Twojego konta następnego dnia, o godzinie 13:00. Wykorzystaj gratisowe spiny w ciągu 7 dni, a wszelkie wygrane, uzyskane podczas promocyjnych zakręceń, obróć w Kasynie Mr Green minimum 35 razy przed dokonaniem wypłaty. W tym przypadku również obowiązuje zasada, dotycząca zakładów 1:1. Takie niestety nie zakwalifikują gracza do odbioru spinów.

Wycieczka do monako w mr greenPrzy zielonym stole Monaco Roulette starczy miejsca dla wszystkich użytkowników Kasyna Mr Green. Skorzystaj z szansy na spełnienie marzeń o Lazurowym Wybrzeżu, a przy okazji złap darmowe spiny na nowym slocie Drive: Multiplier Mayhem. Nie zwlekaj i rozpocznij zabawę już dziś! Jeśli nie masz jeszcze konta w serwisie, dołącz do zielonej ekipy korzystając z linku, który znajdziesz na tej stronie. Każdy z naszych czytelników może teraz rozpocząć zieloną przygodę nie płacąc za zakłady na gwiezdnym automacie, bowiem z naszą rekomendacją otrzymasz od Kasyna Mr Green aż 25 free spinów, do wykorzystania na slocie Starburst. Oprócz tego upominku, spodziewaj się również bonusów od 4 pierwszych depozytów, których łączna wartość może wynieść nawet 1 750 PLN. Wpłata 150 PLN zapewni Ci dodatkowo 100 free spinów na grę Spinata Grande. Dobrej zabawy!