Darmowe spiny przy stole Monaco Roulette i bilety do losowania wycieczki VIP do Monako w Kasynie Mr Green

2016-03-06 18:42 Monaco rulette promocja mr greenMarzysz o gorącym słońcu i z utęsknieniem wyczekujesz lata? Twój wakacyjny apetyt może zaspokoić tylko oferta Kasyna Mr Green! Schyłek zimy to dobry czas na to, by zaplanować podróż do jednego z najpiękniejszych zakątków na Ziemi, którego wizytówką są lazurowe fale, bajeczne jachty i osławione na cały świat kasyno.

Już niebawem, zielony serwis zaprosi jednego ze swych graczy do Monako, gdzie wraz z osobą towarzyszącą przeżyje wybraną przez siebie przygodę życia. Dołącz do zabawy w dniach 29 luty – 6 marzec i zbieraj losy przy stole Monaco Roulette. Jeśli koło fortuny zakręci się na Twoją korzyść, 2 bilety na wycieczkę VIP do Monaco trafią właśnie do Ciebie!

Zarejestruj się w Mr Green i odbierz 25 spinów na Starburst bez wpłaty środków

Monaco roulette w mr greenJeden dzień promocji to szansa na zdobycie 1 losu. Łącznie, przez wszystkie dni obowiązywania oferty, możesz odebrać aż 7 takich biletów. Każdy z nich otrzymasz w zamian za 10 zakładów, postawionych w grze stołowej Monaco Roulette. Nie zapomnij, że zakłady przeciwne (typu czarne – czerwone, parzyste – nieparzyste) nie zaliczają się do konkursu Kasyna Mr Green. Losowanie nagrody nastąpi 7-go marca. Jej zdobywca będzie miał nie lada dylemat, ponieważ stanie przed wyborem jednej z trzech opcji podróży. Pierwsza z nich przewiduje 2 miejsca na trybunach głównych, podczas wyścigów Monaco Grand Prix. Opcja druga, to emocjonująca podróż Lamborghini lub Ferrari, natomiast trzeci wariant wycieczki zapewni niezapomniane wrażenia na pokładzie prywatnego, czarterowanego jachtu. Która z tych przygód byłaby spełnieniem Twoich marzeń?

Podroz do monako w mr greenPodczas polowania na podróż do Monako, skorzystaj z równoległej promocji Kasyna Mr Green, która toczyć się będzie również przy stole Monaco Roulette. Kiedy koło ruletki wyznaczy liczbę 36, możesz zgarnąć 20 free spinów na automacie Drive: Multiplier Mayhem. Wystarczy, że akurat w tym momencie będziesz posiadał aktywny zakład w grze. Na darmowe obroty możesz liczyć w dniach 25 – 28 luty, a zostaną one dodane do Twojego konta następnego dnia, o godzinie 13:00. Wykorzystaj gratisowe spiny w ciągu 7 dni, a wszelkie wygrane, uzyskane podczas promocyjnych zakręceń, obróć w Kasynie Mr Green minimum 35 razy przed dokonaniem wypłaty. W tym przypadku również obowiązuje zasada, dotycząca zakładów 1:1. Takie niestety nie zakwalifikują gracza do odbioru spinów.

Wycieczka do monako w mr greenPrzy zielonym stole Monaco Roulette starczy miejsca dla wszystkich użytkowników Kasyna Mr Green. Skorzystaj z szansy na spełnienie marzeń o Lazurowym Wybrzeżu, a przy okazji złap darmowe spiny na nowym slocie Drive: Multiplier Mayhem. Nie zwlekaj i rozpocznij zabawę już dziś! Jeśli nie masz jeszcze konta w serwisie, dołącz do zielonej ekipy korzystając z linku, który znajdziesz na tej stronie. Każdy z naszych czytelników może teraz rozpocząć zieloną przygodę nie płacąc za zakłady na gwiezdnym automacie, bowiem z naszą rekomendacją otrzymasz od Kasyna Mr Green aż 25 free spinów, do wykorzystania na slocie Starburst. Oprócz tego upominku, spodziewaj się również bonusów od 4 pierwszych depozytów, których łączna wartość może wynieść nawet 1 750 PLN. Wpłata 150 PLN zapewni Ci dodatkowo 100 free spinów na grę Spinata Grande. Dobrej zabawy!

Jak zarobić zupełnie za darmo nie dokonując nawet depozytu?

Istnieje jeden sposób, aby zarobić za darmo bez depozytu. Okazuje się, że konkurencja między kasynami online jest tak zaciekła, że walczą między sobą promocjami bez depozytu. Takie marki nazywamy kasynami bez depozytu, a całą listę możemy sprawdzić klikając tutaj!