Do 21 marca zbieraj bilety na losowanie podróży do Meksyku o wartości 20 000 PLN przy stole Fiesta Roulette w Mr Green

2016-03-21 11:19 Wycieczka do meksyku na fiesta roulette w mr green 1Drodzy miłośnicy unikatowych slotów! Firma NetEnt postanowiła przedstawić światu nową grę stołową Fiesta Roulett. Jest ona również do dyspozycji wszystkich gości Mr Green. Przygoda w słonecznym i egzotycznym Meksyku jest teraz na wyciągnięcie ręki. Mowa nie tylko o wyjątkowym klimacie stołu sieci Netent Fiesta Roulette, ale o prawdziwej podróży do serca Ameryki Północnej! Świętuj z Mr Green premierę gry i wygraj losy na niezapomnianą wycieczkę VIP dla dwojga.

Załóż konto w Mr Green i odbierz 25 darmowych spinów bez depozytu

W dniach 15 – 21 marca, każde 10 zakładów postawionych na stole Fiesta Roulette, zagwarantuje Ci 1 bilet na losowanie wycieczki do Meksyku. Możesz zdobyć maksymalnie 1 los w ciągu jednego dnia. Najniższa stawka za jeden spin to 0,80 PLN. Pamiętaj, że gry rozegrane ze środków bonusowych nie biorą udziału w promocji. Wspaniała zabawa i latynoskie rytmy już teraz w Mr Green. Postaw zakład na Fiesta Roulette i zgarnij przepustkę na niezapomniane wakacje. Przy odrobinie szczęścia rozbijesz piniatę i spora gotówka wysypie się wprost do Twojej kieszeni! Promocja Kasyna Mr Green nie obejmuje zakładów 1:1 - gracz nie otrzyma biletu na loterię, jeśli obstawi dwa przeciwne zakłady np. niskie/wysokie, parzyste/nieparzyste, czarne/czerwone.

Wycieczka do meksyku na fiesta roulette w mr green 2Szansę na meksykańską przygodę mają tylko zalogowani gracze w serwisie Mr Green. Dołącz do nich i odbierz prezenty na start. Za samą rejestrację na Twoje konto wpłynie 25 darmowych spinów na Starburt bez konieczności depozytu. Od pierwszego depozytu na twoje konto zostanie przypisany bonus 100% do wysokości 500 PLN i 100 free spinów na Spinata Grande przy wpłacie min. 150 PLN. Przy 4 pierwszych wpłatach otrzymasz do 1750 PLN za darmo. Dobrej zabawy w Mr Green!

Jak zarobić zupełnie za darmo nie dokonując nawet depozytu?

Istnieje jeden sposób, aby zarobić za darmo bez depozytu. Okazuje się, że konkurencja między kasynami online jest tak zaciekła, że walczą między sobą promocjami bez depozytu. Takie marki nazywamy kasynami bez depozytu, a całą listę możemy sprawdzić klikając tutaj!