Do 21 marca zbieraj bilety na losowanie podróży do Meksyku o wartości 20 000 PLN przy stole Fiesta Roulette w Mr Green

2016-03-21 11:19 Wycieczka do meksyku na fiesta roulette w mr green 1Drodzy miłośnicy unikatowych slotów! Firma NetEnt postanowiła przedstawić światu nową grę stołową Fiesta Roulett. Jest ona również do dyspozycji wszystkich gości Mr Green. Przygoda w słonecznym i egzotycznym Meksyku jest teraz na wyciągnięcie ręki. Mowa nie tylko o wyjątkowym klimacie stołu sieci Netent Fiesta Roulette, ale o prawdziwej podróży do serca Ameryki Północnej! Świętuj z Mr Green premierę gry i wygraj losy na niezapomnianą wycieczkę VIP dla dwojga.

Załóż konto w Mr Green i odbierz 25 darmowych spinów bez depozytu

W dniach 15 – 21 marca, każde 10 zakładów postawionych na stole Fiesta Roulette, zagwarantuje Ci 1 bilet na losowanie wycieczki do Meksyku. Możesz zdobyć maksymalnie 1 los w ciągu jednego dnia. Najniższa stawka za jeden spin to 0,80 PLN. Pamiętaj, że gry rozegrane ze środków bonusowych nie biorą udziału w promocji. Wspaniała zabawa i latynoskie rytmy już teraz w Mr Green. Postaw zakład na Fiesta Roulette i zgarnij przepustkę na niezapomniane wakacje. Przy odrobinie szczęścia rozbijesz piniatę i spora gotówka wysypie się wprost do Twojej kieszeni! Promocja Kasyna Mr Green nie obejmuje zakładów 1:1 - gracz nie otrzyma biletu na loterię, jeśli obstawi dwa przeciwne zakłady np. niskie/wysokie, parzyste/nieparzyste, czarne/czerwone.

Wycieczka do meksyku na fiesta roulette w mr green 2Szansę na meksykańską przygodę mają tylko zalogowani gracze w serwisie Mr Green. Dołącz do nich i odbierz prezenty na start. Za samą rejestrację na Twoje konto wpłynie 25 darmowych spinów na Starburt bez konieczności depozytu. Od pierwszego depozytu na twoje konto zostanie przypisany bonus 100% do wysokości 500 PLN i 100 free spinów na Spinata Grande przy wpłacie min. 150 PLN. Przy 4 pierwszych wpłatach otrzymasz do 1750 PLN za darmo. Dobrej zabawy w Mr Green!